Bar Airush 2015 Analog Bar 4lin 24m

Na zamówienie Airush

Nowy produkt

1 289,00 zł brutto

-110,00 zł

1 399,00 zł brutto

Więcej informacji

Analog Bar 2015 jest nowoczesnym barem który zadowoli nawet najbardziej wymagających riderów. Projektantom udało się połączyć super dasein z rewolucyjnymi rozwiązaniami. Owocem  ich pracy jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze bar który zapewnia maximum bezpieczeństwa.

W nowym barze zastosowano rozwiązanie umożliwiajace zmianę długości baru poprzez przepięcie linek na końcach baru. Dzięki temu rozwiązaniu, Analog Bar może być ustawiony w dwóch rozmiarach 45 oraz 52cm.

INSTRUKCJA

Chicken loop z sytsemem BRAIN Quick Release System jest pewnym i niezawodnym rozwiązaniem dając 100% bezpieczeństwa. Dodano również system pozwalający na okręcanie się linek środkowych nie powodując przy tym ich skręcania. Dodano nowe taśmy depowera z intuicyjnymi oznaczeniami więcej i mniej mocy. Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowano wątpliwość za którą taśmę pociągnąć chcąc dodać lub zmniejszyć moc. Wszystkie linki są podpisane dzięki czemu nie ma wątpliwości którą gdzie podłączyć.

 

Nowy Analog Bar jest bardzo intuicyjny w użyciu i przyjazny użytkownikowi.

 

Wszystkie elementy są łatwe w użyciu, a dodatkowe oznaczenia (jak np. na lince depawera „less power”, „more power”) nie pozwalają się pomylić

 

Kombinacja długości długości 10 / 14 metrowych linek pozwala na optymalne dobranie długości linek do preferencji ridera oraz rozmiaru latawca. Istnieje możliwość wybrania długości: 24 / 14 / 10 metrów.

 

Charakterystyka:

  • Linka Depowera w osłonie PCV
  • Duży zakres deepowera dający 100% bezpieczeństwa
  • Oznaczania na taśmach deepowera „More Power” i „Less Power”
  • Opisane linki
  • Niezawodny Leash
  • Chicken loop z BRAIN Quick Release System
  • Stoper
 
 
http://hydrosfera.pl/zdjecia/airush/kites/2014_lowy.png

Low Y

Zmniejszenie długości usdy przy latawcu i jednocześnie wydłużenie linek mocy zwiększa bezpieczeństwo poprzez szybsze wytracanie mocy porzez latawiec. jednocześnie zwiększenie kąta pomiędzy linkami mocy zapobiega składaniu się latawca.

http://hydrosfera.pl/zdjecia/airush/kites/2014_softt.png Soft Touch

W nowym barze dodano miękkie wykończenia na końcach baru, zmniejszające ryzyko uszkodzenia deski poprzez uderzenie barem. Zwiększa bezpieczeństwo i komfort pływania.

http://hydrosfera.pl/zdjecia/airush/kites/2014_brain.png

Brain Quick Release

Chicken loop z systemem BRAIN Quick Release jest niezawodny i oferuje 100% bezpieczeństwa. Bar posiada system pozwalający na okręcanie się linek środkowych nie powodując przy tym ich skręcania.

http://hydrosfera.pl/zdjecia/airush/2013/miniaturki/kite%20lab/end.png

Bar End

Końce baru wyposażone zostały w dodatkową regulację poprzez przepięcie linek, zapewniającą zakres regulacji po 3,5cm z każdej strony.

Produkty powiązane