Wyprzedaż! Nobile Deska NHP WMN 2014 Zobacz większe

Nobile Deska NHP WMN 2014

Na zamówienie NOBILE

Używane

Deska freestyle dla zaawansowanych riderek

Więcej szczegółów

1 600,00 zł brutto

-1 400,00 zł

3 000,00 zł brutto

Więcej informacji

Damska wersja naszego flagowego modelu to idealna propozycja dla pasjonatek kitesurfingu. W tym modelu flex i rozstaw insertów zostały dopasowane do kobiecej budowy ciała. 
Przeznaczenie: Freestyle

NHP WMN charakteryzuje się niezrównanym komfortem pływania, świetnym wybiciem i pełną amortyzacją podczas lądowań. Każda kitesurferka doceni również łatwość z jaką ten model daje się kontrolować (nawet podczas pływania z dużą prędkością), świetne pływanie pod wiatr i rewelacyjne zachowanie nawet na wzburzonej wodzie.

Rewelacyjne właściwości NHP WMN zostały docenione przez Mistrzynię Polski w Kitesurfingu i wielokrotną finalistkę zawodów Ford Kite Cup, Kasię Langę.

Cechy:

  • Zaawansowana technologicznie, uniwersalna deska z freestyle'owym zacięciem,
  • Ogromny POP, niezrównany komfort lądowań, perfekcyjne ostrzenie,
  • Minimalne chlapanie wody w oczy,
  • Świetna zarówno na płaską wodę jak i na czop,
  • Wybór Katarzyny Lange!
  • Premium Tech Pack.

Deska jest powystawowa, jak nowa. Deska ma prototyp grafiki modelu 2014

UWAGA: deska outletowa może posiadać nieznaczne ślady lub ryski ze względu na magazynowanie czy transport. Może być też deską powystawową. Deska outletowa nie jest zafoliowana. Nie wpływa to na jej funkcjonowanie i wartość techniczną. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. 

Konstrukcja:

NHP_tech_nobile2014_m.jpg

Technologie

prestres_logo.png Dzięki tej unikalnej technologii nasze deski są: 
SZYBSZE - LŻEJSZE - BARDZIEJ REAKTYWNE 

APS Technology - Pre - stress. Wstępne naprężenie to celowe poddanie danej struktury naprężeniu, już w fazie składania deski, w celu poprawienia jej właściwości. Pre-stress proponowany przez Nobile jest technologią inspirowaną przez naszą konstrukcję 3D. Technologia Pre-stress pozwala nam na nadanie energii desce już w fazie produkcji. Deska, która już na wstępie posiada naprężenie, znacznie szybciej reaguje na polecenia użytkownika, jest zwinniejsza i przyjemniejsza w prowadzeniu. Dodatkowo, Pre-Stress pozwala nam na produkowanie desek cieńszych i lżejszych, ale nadal wytrzymalszych od innych produktów dostępnych na rynku.
hydrodynamic_logo.png Konwencjonalny rocker z bardziej płaską częścią centralną I rosnącym promieniem w kierunku końców deski, powoduje przyśpieszenie wody wzdłuż jego długości w miarę przybywania kolejnych długości, co skutkuje oporem na pokładzie deski. Nasz hydrodynamiczny rocker większą część swojego promienia posiada w centralnej części deski Prosty odcinek umożliwia zachowanie kierunku przepływu wody wzdłuż spodu deski i, a tym samym opór wody jest z minimalizowany, gdyż przepływa najkrótszy możliwy dystans.
cav_logo.png Nie wszyscy wiedzą, że prawidłowa kontrola elastyczności (flexu) deski kiteboardingowej nie zależy wyłącznie od jej ogólnej giętkości. Zmienne strefy sztywności, szybkość reakcji oraz kontrola tłumienia drgań to równie istotne czynniki. Nieodpowiednia reakcja flexu i podatność na drgania może powodować że deska „myszkuje” przy dużych prędkościach i prowadzić do utraty trzymania krawędzi oraz pogorszenia komfortu pływania. Redukcja drgań i wibracji z zastosowaniem zaawansowanych materiałów zapewnia wyjątkowo dobre trzymanie krawędzi w każdych warunkach oraz znacznie zwiększa kontrolę nad deską dając więcej przyjemności z pływania.
honeycomb_logo.png Honeycomb - W naszeych deskach stosujemy specjalne wkładki które zmniejszają wagę. W tym materiale powietrze jest zamknięte w sześciokątnych komórkach które połączone tworzą strukturę plastra miodu. Ten materiał jest do 10 razy lżejszy niż drewno i odpowiednio zastosowany znacząco zmniejsza wagę deski.
woodcore_logo.png WOODCORE - Nie ma lepszego materiału na rdzeń deski niż drewno, które oferuje doskonałe proporcje pomiędzy wagą a sprężystością i tłumieniem drgań. We wszystkich naszych deskach rdzeń zbudowany jest z lekkiego drewna egzotycznego.
das_logo.png Obrys deski jest zaprojektowany w sposób uwzględniający naturalną fizjonomię człowieka. Od mocniejszej strony pięt, kształt deski zapewnia pewniejszą jazdę na krawędzi i podczas ostrzenia, pomaga także przy wybiciu. Od strony palców, które z dużo mniejsząsiłą niż pięty naciskają na deskę. zmniejszony został promień skrętu i odległość pomiędzy finami. Poprawiło to właściwości skrętne oraz komfort podczas jazdy na switch. Takie rozwiazanie pozwoliło też zdecydownie zmniiejszyć nacisk konieczny do kontroli deski i utrzymania krawędzi.
glossylacquer_logo.png Farby i lakiery które stosujemy to produkty najwyższej jakości dostarczane nam przez czołowych producentów. Sprawiają one, że Twoja deska nie tylko świetnie wygląda, ale też jest odpowiednio zabezpieczona przed wyblaknięciem.
epc_logo.png Wprowadzony w 2006 EPC jest wciąż z powodzeniem stosowany w naszych deskach. Jest to specjalny kształt łączący zalety płaskiego i wklęsłego dna – spodu deski. Przednia i tylna część deski są płaskie i bardziej elastyczne w celu zwiększenia komfortu i płynności skrętów, natomiast środkowa część jest wklęsła (ponad 5 mm) i zapewnia wcześniejsze wejście w ślizg oraz pewniejsze prowadzenie deski na krawędzi.

Produkty powiązane