Nobile Deska T5 WMN 2012

Na zamówienie



 NOBILE

Używane

Damska deska dla początkujących i średniozaawansowanych riderek. Wybacza błędy i pozwala na szybki progress. 

Więcej szczegółów

1 350,00 zł brutto

-1 150,00 zł

2 500,00 zł brutto

Więcej informacji

T5 to jeden z modeli który jest w  ofercie NOBILE od początku istnienia marki. Wprowadzony na rynek w 2006 pod nazwą „555” dzięki swojej rewolucyjnej konstrukcji szybko zyskał rzesze zwolenników na całym świecie.

 T5 to wysokiej jakości uniwersalna deska freeridowa przeznaczona dla średniozaawansowanych i ambitnych kitesurferów poszukujących komfortowej deski dającej mnóstwo satysfakcji z pływania.

 Pomaga w szybki sposób podnieść swoje umiejętności dopracowywać technikę pływania a zarazem rozwijać się w kierunku freestyle'u. Szeroka wybór rozmiarów i dwie wersje kolorystyczne pozwolą każdemu znaleźć idealną dla siebie wersję. W modelu T5 zastosowano rozwiązania technologiczne przejęte z desek z najwyższej półki. Opatantowana technologia Pre-Stress, rdzeń o strukturze plastra miodu Honeycomb czy asymetryczny kształt to tylko kilka z nich. Sprawiają one, że deska charakteryzuje się niespotykanym w tej klasie komfortem pływania, świetnym POPem i amortyzacją podczas lądowań, i rewelacyjnym ostrzeniem. Ponadprzeciętna jakość wykonania również wyróżnia ten model na tle konkurencji.

Deska jest powystawowa, jak nowa.

Deska z prototypem grafiki 2012. Grafika na jednej i drugiej desce może się troszeczkę różnić, tak jak widać na zdjęciu. Nie wpływa to jednak na względy techniczne deski. 

UWAGA: deska outletowa może posiadać nieznaczne ślady lub ryski ze względu na magazynowanie czy transport. Może być też deską powystawową. Deska outletowa nie jest zafoliowana. Nie wpływa to na jej funkcjonowanie i wartość techniczną. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. 

Produkty powiązane