Nobile Deska T5 2014

Na zamówienie NOBILE

Używane

T5 to wysokiej jakości uniwersalna deska freeridowa przeznaczona dla średniozaawansowanych i ambitnych kitesurferów

Więcej szczegółów

1 450,00 zł brutto

-1 050,00 zł

2 500,00 zł brutto

Więcej informacji

T5 to jeden z modeli który jest w ofercie Nobile od początku istnienia marki. Wprowadzony na rynek w 2006 pod nazwą „555” dzięki swojej rewolucyjnej konstrukcji szybko zyskał rzesze zwolenników na całym świecie.

T5 to wysokiej jakości uniwersalna deska freeridowa przeznaczona dla średniozaawansowanych i ambitnych kitesurferów poszukujących komfortowej deski dającej mnóstwo satysfakcji z pływania.

Pomaga w szybki sposób podnieść swoje umiejętności dopracowywać technikę pływania a zarazem rozwijać się w kierunku freestyle'u. Szeroka wybór rozmiarów i dwie wersje kolorystyczne pozwolą każdemu znaleźć idealną dla siebie wersję. W modelu T5 zastosowano rozwiązania technologiczne przejęte z desek z najwyższej półki. Opatantowana technologia Pre-Stress, rdzeń o strukturze plastra miodu Honeycomb czy asymetryczny kształt to tylko kilka z nich. Sprawiają one, że deska charakteryzuje się niespotykanym w tej klasie komfortem pływania, świetnym POPem i amortyzacją podczas lądowań, i rewelacyjnym ostrzeniem. Ponadprzeciętna jakość wykonania również wyróżnia ten model na tle konkurencji.

 

CHARKTERYSTYKA:

  • Klasyczna deska Freeride dla średnio zaawansowanych,
  • Ponadprzeciętny komfort, wybicie i amortyzacja lądowań,
  • Świetne ostrzenie i zminimalizowane chlapanie wody w oczy,
  • Sprawdzi się zarówno na płaskich wodach zatoki jak i spienionych morskich falach.

Deska jest powystawowa, jak nowa.

Deska jest prototypem grafiki T5 2014. Każda z desek widocznych na zdjęciach trochę się od siebie różni. 

W zestaw wchodzą pady i strapy z roku 2010.

UWAGA: deska outletowa może posiadać nieznaczne ślady lub ryski ze względu na magazynowanie czy transport. Może być też deską powystawową. Deska outletowa nie jest zafoliowana. Nie wpływa to na jej funkcjonowanie i wartość techniczną. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. 

Produkty powiązane