Wyprzedaż! Deska Kite Airush Switch 2015 Zobacz większe

Deska Kite Airush Switch 2015

Na zamówienie Airush

Nowy produkt

Deska kite Airush Switch 2015

Więcej szczegółów

1 670,00 zł brutto

-820,00 zł

2 490,00 zł brutto

Więcej informacji

Deska w komplecie z finami, rączką i padami AFT 2015.

 

Opis:

Rok po roku deska Switch jest najlepiej sprzedającym się modelem wśród desek Airusha. Z tego względu, że jest najbardziej uniwersalną i najwygodniejszą deską z całej kolekcji, uwielbiana przez początkująych i zaawansowanych riderów.

W 2015 roku zredukowano wagę w stosunku do poprzednich modeli, nowa konstrukcja 3D zmieniła giętkość deski a zmniejszony obrys deski wpłynął pozytywnie na właściwości pływania pod wiatr.

Switch jest freerideową deską przeznaczoną dla szerokiego spektrum odbiorców, od początkujących po zaawansowanych riderów.

Progresywny flex został osiągnięty poprzez połączenie stożkowych krawędzi, optymalnego kształtu rockera oraz wytrzymałego rdzenia wykonanego w technologii Multizone Biotech.

Optymalnie dobrany kształt rockera gwarantuje dobrą wydajność przy silnych wiatrach oraz wysoki komfort przy dużych prędkościach.

Wklęsły podkład zapewnia szybkie odpalanie, stabilność podczas szybkiej jazdy i komfort przy pływaniu na bardziej zafalowanym akwenie.

Charaktersytyka:

  • Mocny, lekki i sprężysty rdzeń wykonanny z balsy
  • Kształt 3D
  • Komfortowe pady i strapy AFT 2015
  • Dynamiczna deska freeride
  • Konstrukcja Multizone Biotech - podwójnie prasowany rdzeń z balsy i topoli

 

Rozmiary (cm): 130x38 / 135x40  / 138x42  / 142x44  / 146x46 / 150x45,5 cm

 

Przeznaczenie:

switchperformance.jpg

 

the-lab-icon-placeholder

Multizone Bio Tech Core

Technologia Airush Multizone Biotech to drewniany rdzeń składający się z dużej ilości niezwykle lekkiej Balsy oraz Topoli, który zamknięty jest technologią sandwich – od góry pokryty laminatem, a krawędzie zabezpieczone są specjalnym tworzywem sztucznym ABS. Wewnętrzna część rdzenia wykonana z Topoli nadaje desce olbrzymią zdolność szybkiego reagowania na polecenia ridera, natomiast zewnętrzną część z Balsy minimalizuje wagę deski. Rdzenie firmy Airush słyną z ich szybkich reakcji, wytrzymałości oraz płynności, a ich połączenie z niesamowitym, trójosiowym laminatem sprawia, że deska jest jeszcze bardziej wytrzymała, co pozwala na wykorzystanie jej wszystkich możliwości w każdych warunkach

the-lab-icon-placeholder

 Przetłoczenia Venturi

Modele Switch, Apex, Apex Team, Diamond Series posiadają wiele przetłoczeń dzięki czemu woda jest odprowadzana w taki sposób aby zwiększała kontrolę nad deską i poprawiała przyczepność.

feature-image-placeholder

the-lab-icon-placeholder

Carbon Torsion Control


Technologia Airush Carbon Torsion Control opracowana specjalnie dla desek freeride, bije na głowę inne deski pod względem wydajności. Tradycyjnie, deski z większym flexem, idealne do freeride’u, cechują się również tym, że są mniej stabilne na krawędziach. Airush Carbon Torsion Control stosuje włókna węglowe wzdłuż tylnej krawędzi, redukując tym samym flex w tej części deski. Pozwala to na bardziej płaskie prowadzenie deski, a co za tym idzie, zwiększa komfort jazdy oraz prędkość.

Produkty powiązane