Wyprzedaż! Deska Kite Airush APEX 2015 Zobacz większe

Deska Kite Airush APEX 2015

Na zamówienie Airush

Nowy produkt

Deska kite Airush APEX

Więcej szczegółów

1 484,00 zł brutto

-1 315,00 zł

2 799,00 zł brutto

Więcej informacji

Deska kite Airush APEX

 

Deska w komplecie z finami, rączką i padami Airush 2015.

 

Opis:

Apex to najbardziej uniwersalna deska z całej kolekcji desek Airusha.

Idealnie nadaje się dla osób średniozaawansowanych, ponieważ daje dużo frajdy poczas pływania freeride jak i dostarcza emocji podczas wykonywania pierwszych tricków freestyle.

Skomplikowana konstrukcja deski zapewnia  doskonałe czucie deski oraz świetnych właściwości pływania pod wiatr.

 

 

Charaktersytyka:

  • Wysoki Rocker
  • Podwójny rocker
  • Komfortowe pady i strapy 2015
  • Dynamiczna deska freestyle/wakestyle
  • Konstrukcja Multizone Biotech - podwójnie prasowany rdzeń z balsy i topoli

 

apex.jpg

 

Rozmiary (cm):  135x41

 

the-lab-icon-placeholder

Multizone Bio Tech Core

Technologia Airush Multizone Biotech to drewniany rdzeń składający się z dużej ilości niezwykle lekkiej Balsy oraz Topoli, który zamknięty jest technologią sandwich – od góry pokryty laminatem, a krawędzie zabezpieczone są specjalnym tworzywem sztucznym ABS. Wewnętrzna część rdzenia wykonana z Topoli nadaje desce olbrzymią zdolność szybkiego reagowania na polecenia ridera, natomiast zewnętrzną część z Balsy minimalizuje wagę deski. Rdzenie firmy Airush słyną z ich szybkich reakcji, wytrzymałości oraz płynności, a ich połączenie z niesamowitym, trójosiowym laminatem sprawia, że deska jest jeszcze bardziej wytrzymała, co pozwala na wykorzystanie jej wszystkich możliwości w każdych warunkach

the-lab-icon-placeholder

 Przetłoczenia Venturi

Modele Switch, Apex, Apex Team, Diamond Series posiadają wiele przetłoczeń dzięki czemu woda jest odprowadzana w taki sposób aby zwiększała kontrolę nad deską i poprawiała przyczepność.

feature-image-placeholder

the-lab-icon-placeholder

Carbon Torsion Control


Technologia Airush Carbon Torsion Control opracowana specjalnie dla desek freeride, bije na głowę inne deski pod względem wydajności. Tradycyjnie, deski z większym flexem, idealne do freeride’u, cechują się również tym, że są mniej stabilne na krawędziach. Airush Carbon Torsion Control stosuje włókna węglowe wzdłuż tylnej krawędzi, redukując tym samym flex w tej części deski. Pozwala to na bardziej płaskie prowadzenie deski, a co za tym idzie, zwiększa komfort jazdy oraz prędkość.

 

Produkty powiązane