Wyprzedaż! Latawiec North Vegas 2016 Zobacz większe

Latawiec North Vegas 2016

Na zamówienie North

Nowy produkt

Mistrzowski latawiec Aarona Hadlow'a. Vegas w sezonie 2016 nadal zachował DNA swoich poprzedników, lecz został udoskonalony pod względem kontroli, sztywności oraz popu. Vegas, pomimo już mocnej pozycji, jeszcze bardziej będzie dominował pod względem niesamowitych możliwości przy jeździe wakestyle oraz freestyle.

Więcej szczegółów

3 930,00 zł brutto

-25%

5 240,00 zł brutto

Więcej informacji

Kształt latawca jest teraz bardziej zbliżony do klasycznego łuku C z bardziej radykalnym profilem który sprawia że latawiec jeszcze głębiej siedzi w oknie wiatrowym generując naprawdę potężny ciąg. Zmieniono także kształt skrzydeł - są one bardziej kwadratowe dzięki czemu oferują bardziej bezpośrednie wyczucie na barze. Najlepsze jednak jest to że zmiany te spowodowały zwiększenie i tak już ogromnego zapasu mocy, gdy skaczesz latawiec leci dalej i sprawia wrażenie jakby był lekki jak piórko a ty możesz skupić się na tricku a nie na latawcu.

Vegas stał się wyborem Aarona Hadlowa nie bez powodu - bowiem posiadana niesamowity hangtime, który jest najbardziej kluczową cechą latawca przy wakestyle. W 2016 profil latawca został zoptymalizowany, aby zapewnić bardziej spójny pop. Dodatkowo napięcie czaszy zostało przemodelowane, w skutek czego zwiększono sztywność całej konstrukcji, która jest kluczowa dla jazdy o jak największej płynności.

Bar dedykowany przez producenta to BAR North 5th Element lub BAR North Wakestyle

Cechy Latawca:

  • Latawiec pięciolinkowy
  • Najlepsze możliwości pod względem wydajności i popu na jeździe unhooked
  • Działa najlepiej z barem wakestyle
  • Możliwość trzech konfiguracji jazdy wraz z niezliczonymi opcjami trymowania
  • Bezpośrednia i szybka zwrotność
  • Duża swoboda i zapas mocy
  • C-Shape
44600-3001_vegas_Chart_mini.png

Kliknij na obrazek powyżej aby powiększyć

W komplecie z latawcem :

  • Plecak
  • Instrukcja
  • Zestaw naprawczy

Zakres Wiatrowy

RozmiarZakres Wiatrowy (KN)Rekomendowana długość linek
6 23-38 22
7 19-34 22
8 17-32 22
9 17-31 22
10 15-30 22
11 14-27 22-24
12 13-24 22-24
13 12-21 22-24
14.5 10-16 22-24

TECHNOLOGIE
Air Port Valve North Kiteboarding 2016
Air Port Valve II to nowość na sezon 2016. Inżynierowie North'a udoskonalili system pompowania latawca tak, aby był jeszcze bardziej intuicyjny oraz łatwy w użyciu. Konstrukcja wlotu chroni wewnętrzną membranę bladdera przed uszkodzeniami. Nowy system nie wymaga już użycia velcro system oraz jest bardziej odporny przed zasypaniem go piaskiem bądź innym materiałem. Nowy wlot to również oszczędność czasu - działa bowiem nie tylko ze standardowymi pompkami, ale również z kompresorami powietrza, które można bezpośrednio podłączyć. Z kolei w przypadku spuszczania powietrza z latawca system Air Port Valve II ma wbudowaną taką możliwość - wystarczy przekręcić niebieskie pokrętło wlotu w prawą stronę.
technologia Technoforce D2 North Kiteboarding 2016
Technoforce D2 stanowi unikalną warstwę materiału wyprodukowaną dla North'a. Dzięki tej powłoce latawce stanowią najwyższą półkę pod względem wytrzymałości oraz dynamiki. Za ten sukces odpowiedzialna jest firma Teijin Dacron - światowy lider branży produkującej materiały związane ze sportami wodnymi.
Lazy Pump North Kideboarding 2016
Lazy Pump umożliwia napompowanie latawca przez wyłącznie jeden zawór. Specjalne klipsy zamykają zaś obieg powietrza w krawędzi natarcia, co okaże się bardzo przydatne w przypadku uszkodzenia latawca.
TQM method North Kiteboarding 2016

TQM Method to proces zarządzania produkcją, wprowadzony przez firmę NKB. Od samego początku, czyli od otrzymania surowców niezbędnych do wyprodukowania modelu, do momentu dostarczenia do klienta latawiec przechodzi przez testy jakości. Każdy test jest uwidoczniony na karcie dołączonej do produktu. W ten sposób NKB jest w stanie dostarczyć latawce najwyższej jakości - zaś ewentualne wady są wykrywane na etapie produkcji.

Poniżej lista pozostałych technologii, które zostały zaimplementowane w latawcu NKB Vegas 2016:


North Vegas Latawiec 2016 technologia

Produkty powiązane